fbpx
Hurááá, jedeme hrát. Dneska se po letech vracíme do Rokycan, kdy zahrajeme od 18:30 v Hospůdce U Pardála v rámci Dní Rokycan. Zítra se na vás budeme těšit na vinobraní v Litoměřicích, v 17:05 na Tržnici Felixe Holzmanna.
 

Pravidelní návštěvníci našich koncertů si jistě všimli, že naše dechová sekce je už přes rok opět tříčlenná. Nicméně jsme tak nějak zapomněli přestavit našeho "nového" člena, takže chybu napravujeme - toto je David, náš pozounista.

Dneska vyrážíme na Hranice Open Air 2023, hrajeme od 18:00. Kromě nás se můžete těšit i na Sto zvířat, The Silver Spoons a další. S kým se potkáme?

>> https://www.facebook.com/events/758761662609195

Víkend už je za rohem a my už se ho nemůžeme dočkat. Zítra vyrazíme do Růžový u Děčína na náš oblíbený Rock Fest Růžová, kde zahrajeme od 19:00. No a v sobotu si dáme jednu soukromou narozeninovou akci. Karle doufáme, že bude mejdan.

Děkujeme všem, kteří na nás dorazili na TŘI KŘÍŽE FEST a kapele SHOE CUT za pozvání. Jsme sice na začátku pracovního týdne, ale už se těšíme na víkend, kdy nás čekají hned dva koncerty. V pátek zahrajeme v Mostě na Dni softballu 2023 a v sobotu na Postoloprtských slavnostech. Obě akce budou stát za to, tak určitě doražte.

PARTNEŘI

ROCKSTER MUSIC   Kytary.cz   Piáno Stárek

Facebook         Instagram        YouTube        Spotify        Bandzone        iTunes        Google Play Music     Supraphonline